Farmacja / Medycyna / Sprzęt medyczny

Kierownik Ośrodka Badań Klinicznych

Dla jednego z Naszych klientów, poszukujemy Kierownika Ośrodka Badań Klinicznych, w którym przeprowadzane są badania m.in. z obszaru onkologii, ginekologii, dermatologii i okulistyki.

Łódź, łódzkie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Określenie strategii oraz opracowanie zasadniczych kierunków rozwoju w zakresie zarządzanego działu
  • Nadzór nad wszystkimi procesami w Ośrodku Badań Klinicznych
  • Zapewnienie spełnienia wymogów formalnych związanych z prowadzeniem ośrodka
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie partnerów do współpracy w zakresie projektów badawczo-rozwojowych
  • Zapewnienie odpowiednich zasobów oraz infrastruktury do realizacji kontraktów
  • Opracowanie, realizacja i kontrola budżetu działu
  • Nadzorowanie pracy podległych komórek organizacyjnych w zakresie prawidłowości wykonywanych zadań
  • Budowanie relacji i utrzymywanie wysokich standardów obsługi pacjentów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane nauki biologiczne, farmacja)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży medycznej
  • Doświadczenie pracy w prowadzeniu badań klinicznych
  • Znajomość regulacji prawnych dotyczących badań klinicznych
  • Umiejętność tworzenia i realizacji strategii dot. badań klinicznych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie +premię
  • Pakiet benefitów
  • Stabilne miejsce zatrudnienia
  • Dużą samodzielność i wpływ na strategię rozwoju organizacji
  • Udział w ciekawych projektach rozwojowych
Pharma HRK

Rekrutację prowadzi

Milena Sosnowska HRK

Milena Sosnowska

HRK Pharma

Zespół HRK Pharma wspiera firmy farmaceutyczne oraz sektor apteczny w zakresie rekrutacji kadry zarządzającej oraz ekspertów i specjalistów.