Kontrola jakości

Quality Manager

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży spożywczej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Quality Managera.

Kołobrzeg, zachodniopomorskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Wdrażanie i utrzymywanie polityk i standardów bezpieczeństwa żywności zgodnie z HACCP, IFS, BRC, MSC i innymi wymaganiami systemów bezpieczeństwa i jakości żywności oraz wymaganiami Grupy,
  • Odpowiedzialność za standardy regulacyjne, bezpieczeństwa żywności i jakości wdrożone w zakładzie,
  • Opracowywanie systemów i procesów, planowanie i kierowanie programami bezpieczeństwa i jakości żywności oraz zarządzanie zmianą, ciągłe doskonalenie,
  • Zapewnienie skutecznego wdrożenia programów higieny, ochrony żywności, zwalczania szkodników, alergenów i ciał obcych poprzez zapewnienie wskazówek, standardów i procesów audytowych,
  • Reprezentowanie zakładu we współpracy z Inspekcją Weterynaryjną oraz innymi jednostkami kontrolnym,
  • Zbieranie danych jakościowych, analizowanie trendów i podejmowanie działań w celu stałej poprawy jakości i bezpieczeństwa żywność,
  • Odpowiedzialność za kontrolę jakości i zapewnienie, że badania laboratoryjne produktu, surowców i środowiska produkcyjnego są wykonywane zgodnie z wymaganiami,
  • Opracowanie i zapewnienie programu szkoleniowego dla pracowników zakładu zgodnie z wymaganiami Grupy, przepisami i normami,
  • Kierowanie zespołem pracowników, zapewnianie im rozwoju oraz motywowanie.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego: Technologia żywności, Towaroznawstwo lub pokrewne,
  • Minimum 3 letniego doświadczenia na samodzielnym, stanowisku kierowniczym w zakładzie spożywczym wytwarzającym produkty pochodzenia zwierzęcego,
  • Znajomości wymagań i praktycznych aspektów mikrobiologicznych w branży spożywczej – warunek konieczny,
  • Znajomości wymagań standardów BRC/IFS oraz prawa żywnościowego,
  • Doświadczenia we współpracy z Inspekcją Weterynaryjną – warunek konieczny,
  • Bardzo dobrej znajomość j. angielskiego (B2, C1) – warunek konieczny,
  • Wysokiego stopnia świadomości organizacyjnej oraz zdolności do opracowywania rozwiązań złożonych problemów w zakresie jakości i zarządzania,
  • Umiejętność rozwijania zespołu i zapewnienia wysokiej wydajności i motywacji,
  • Współpracującego i otwartego stylu przywództwa oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej i uznanej marce na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów,
  • Możliwość realnego rozwoju + pakiet dodatkowych szkoleń,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Paweł Posachowicz

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.