IT

Programista WEB / Fullstack Developer

Dla naszego Klienta, lidera oprogramowania IT dla branży TSL (Transport/Spedycja/Logistyka) i czołowego dostawcy oprogramowania do obsługi transportu, spedycji i logistyki, firmy działającej na polskim rynku od ponad 20 lat z siedzibą w Poznaniu i z sukcesem tworzącej najlepsze rozwiązania IT dla tego sektora (autorskie oprogramowanie), w związku z dalszym rozwojem firmy i działu programowania, poszukujemy Programistę WEB/Fullstack Developera:

Poznań, wielkopolskie
zdalna
kontrakt B2B, umowa o pracę

Szukasz rozwoju? Stabilizacji? Twój obecny pracodawca ma kłopoty?  ta oferta jest dla Ciebie !

Zadania:

  • Tworzenie środowiska core (framework) do budowania aplikacji webowych w szczególności dla branży transport/spedycja/logistyka. Opracowywanie serwisów i funkcjonalności systemowych, integracje
  • Jesteś członkiem kilkuosobowego zespołu Programistów nowej wersji produktu. Celem jest stworzenie środowiska (framework) do szybkiego wytwarzania aplikacji webowych.
  • Do zadań zespołu należy rozwój dynamicznego konfigurowalnego środowiska do tworzenia aplikacji webowych tzw. system core tj. framework w obszarze frontend  (ANGULAR) i backend  (node.js) i baza danych MS SQL oraz budowa rozwiązań  statycznych – niekonfigurowalnych – wg dostarczonego projektu funkcjonalnego. Gotowy core ma umożliwiać konfigurowanie systemu przez konsultantów wdrożeniowych bez udziału programistów aplikacyjnych. Realizacja zadań konfiguracyjnych wspomagana jest dodatkowymi w stosunku do core narzędziami np. WebDesigner, WebReportDesigner, WebDashboardDesigner.
  • Raportowanie prac odbywa się przez system Azure DevOps

Wymagania:

  • Znajomość nowoczesnych rozwiązań i wzorców webowych, Angular, Node.js, TypeScript (w projekcie korzysta się z Angulara 12, Nest.js, NgRX oraz GraphQL)
  • Dużym atutem jest doświadczenie z aplikacjami rozproszonymi bazującymi na kontenerach, szczególnie osadzonymi w Azure.
  • Mile widziana podstawowa znajomość bazy MS SQL i programowania w T-SQL oraz technologie: docker, Git, REST API,  a także praca w środowisku Visual Studio Code.

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość rozwijania i doskonalenia swoich kwalifikacji zawodowych w prężnie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży
  • Pracę zdalną (w przypadku konieczności przyjazdu do biura w Poznaniu, wszystkie koszty pokrywa pracodawca)
  • Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B), adekwatne wynagrodzenie i system premiowania, dobry sprzęt, najnowsze technologie, dobrą atmosferę pracy w zgranym i doświadczonym zespole, elastyczne godziny pracy
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Maciej Walkowiak HRK

Maciej Walkowiak

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.