Farmacja / Medycyna / Sprzęt medyczny

Analityk – dział Badań i Rozwoju

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy farmaceutycznej, poszukujemy Analityka do działu Badań i Rozwoju. Miejsce pracy znajduje się w okolicy Łodzi. Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku zapraszamy do aplikacji.

Łódź, łódzkie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • wykonywanie analiz techniką HPLC,
  • udział w transferach metod analitycznych, ich rozwój i walidacja,
  • praca według zasad GMP i GLP
  • nadzór nad dokumentacją laboratoryjną.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie farmaceutycznej
  • znajomość analiz HPLC, UHPLC, TLC, UV-Vis
  • znajomość zasad GMP, GLP
  • preferowane doświadczenie w pracy z rozwojem, walidacją oraz transferem metod analitycznych,
  • bardzo dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i skrupulatność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie farmaceutycznej
  • Pracę w zgranym rozwijającym się zespole specjalistów
  • Pakiet benefitów do wyboru (w tym prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie)

HRK Pharma

Rekrutację prowadzi

Daria Marynowska HRK

Daria Marynowska

HRK Pharma

Zespół HRK Pharma wspiera firmy farmaceutyczne oraz sektor apteczny w zakresie rekrutacji kadry zarządzającej oraz ekspertów i specjalistów.