Inżynier Automatyk | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej o zasięgu międzynarodowym, poszukujemy osobę na stanowisko Inżynier Automatyk.

Inżynier Automatyk

województwo: małopolskie

miejscowość: Skawina

Zadania:

  • Odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego w zakresie automatyki przemysłowej;
  • Dbałość o diagnozowanie i usuwanie awarii a także usterek na liniach produkcyjnych;
  • Programowanie sterowników PLC oraz paneli HMI i systemów SCADA;
  • Przygotowanie specyfikacji technicznych oraz dobór rozwiązań technicznych dla nowych maszyn;
  • Odpowiedzialność za wdrażanie usprawnień procesów na liniach produkcyjnych oraz dbanie o uzyskanie optymalnej wydajności i zminimalizowania przestojów;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi;

Wymagania:

  • Umiejętność programowania, modernizacji i uruchamiania systemów PLC / SCADA;
  • Znajomość przynajmniej jednego ze środowisk programistycznych: SIMATIC STEP 7 + WinCC, RSLogix 5000 + FactoryTalk, InTouch;
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych;
  • Posiadanie doświadczenia w pracy z robotami przemysłowymi;
  • Znajomość zagadnień z obszaru pneumatyki/elektryki/hydrauliki;
  • Wysokie zdolności analityczne;
  • Znajomość języka angielskiego min. B1;
  • Gotowość do pracy na 3 zmiany;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość budowania ścieżki zawodowej;
  • Kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje;
  • Benefity pozpłacowe;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;