Senior HR Manager | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Human Resources specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i menedżerów HR na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Mamy unikalne na polskim rynku doświadczenia w budowaniu całych struktur działów personalnych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży Retail,
poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

Senior HR Manager

Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za obszar rekrutacji, szkoleń i rozwoju, zarządzania talentami, komunikacji wewnętrznej oraz employer brandingu;
  • Tworzenie i wdrażanie strategii w obszarze miękkiego HR mającej na celu utrzymanie, pozyskiwanie oraz rozwój Pracowników;
  • Tworzenie, rozwijanie oraz wdrażanie nowoczesnych narzędzi niezbędnych do realizacji działań spójnych ze strategią oraz kulturą organizacyjną organizacji;
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie oraz zarządzanie budżetem rozwojowo-szkoleniowym;
  • Bieżąca współpraca z Managerami w zakresie identyfikacji ich potrzeb oraz proponowania rozwiązań dotyczących m.in. motywowania pracowników, budowania ich zaangażowania i zwiększania efektywności;
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby biznesu;
  • Monitorowanie wskaźników efektywności realizowanych działań.

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim z odpowiedzialnością za obszar miękkiego HR;
  • Otwartość na częste podróże służbowe;
  • Język angielski na poziomie biegłym ? warunek konieczny;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Umiejętność budowania efektywnych programów rozwojowych i szkoleniowych, programów sukcesji wraz z właściwymi sposobami mierzenia ich realizacji;
  • Umiejętność zarządzania budżetem HR;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Samodzielność w działaniu, kreatywność i odpowiedzialność.