Specjalista ds. Kontrolingu | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
The HRK Finance team specializes in the recruitment of top-notch economists to satisfy the needs of global organizations and leading companies with Polish capital by acquiring experts, managers and mid-level employees for financial departments. We possess unique experience in building comprehensive structures of financial centers. The team acts within the framework of HRK S.A., one of the HR management consulting organizations in Poland. We offer recruitment services, assessment and development of employee potential, employer branding, career path building, as well as salary and personnel administration (HRK Payroll Consulting). Our offices are located in Warsaw, Cracow, Poznań, Katowice, Wrocław, Łódź and Gdynia.

Dla naszego Klienta, sieci sprzedaży retail/e-commerce poszukujemy kandydata na stanowisko

Specjalista ds. Kontrolingu
lokalizacja: Łódź

Zadania:

  • usprawnienie oraz budowa narzędzi kontrolingowych wspomagających automatyzację istniejących procesów
  • wsparcie w procesie raportowania oraz budżetowania
  • przygotowywanie raportów i analiz na podstawie dostępnych źródeł danych
  • wsparcie innych działów w zakresie danych
  • rekomendowanie usprawnień do działających procesów
  • udział w projektach z zakresu wdrażania i doskonalenia narzędzi raportowania i analiz
  • bliska współpraca z Kontrolerem Finansowym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w tworzeniu raportów i analiz
  • bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel)
  • znajomości systemów SQL, mile widziane VBA
  • znajomość narzędzi Power BI
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • skrupulatność i terminowość

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w kontrolingu pod okiem doświadczonych ekspertów
  • benefity pozapłacowe: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, zniżki i karty rabatowe na wybrane produkty, multisport, ogólnofirmowe akcje CSR