Senior Devops Engineer | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji - od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Senior Devops Engineer
Cała Polska

Zadania:

  • Zapewnienie prawidłowego działania procesu wytwarzania aplikacji i interfejsów oraz narzędzi go wspierających poprzez udostępnienie zespołom programistycznym oraz testerskim środowisk służących do tworzenia, rozwoju oraz testowania aplikacji i interfejsów
  • Monitoring, nadzór i zapewnienie prawidłowego funkcjonowania środowisk służących do tworzenia, rozwoju oraz testowania aplikacji i interfejsów
  • Monitoring, nadzór i zapewnienie prawidłowego funkcjonowania środowisk służących do produkcyjnego dostarczania aplikacji i interfejsów
  • Aktywnie uczestnictwo w pracy zespołu programistycznego
  • Naukę i nadzorowanie prac mniej doświadczonych członków zespołu

Wymagania:

  • Proces tworzenia i rozwój aplikacji oraz zapewnienie jego prawidłowego działania jest dla Ciebie nie tylko pracą ale i pasją
  • Chcesz uczestniczyć w projektach digitalizujących procesy biznesowe
  • Masz doświadczenie w rozwoju, testowaniu, wdrażaniu, uruchamianiu i monitorowaniu oprogramowania biznesowego
  • Pracujesz z repozytoriami GitLab i GitHUB
  • Umiesz pracować w środowiskach linuxowych
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i piśmie)

Wymagania techniczne:
  • Istotne: Docker, Docker-Compose, Kubernetes, Terraform, Helm, GCP, CI/CD
  • Mile widziane: Rancher, Datadog/Dynatrance

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej lub w modelu hybrydowym
  • Wybór dogodnej formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języków
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje
  • Udogodnienia w biurze - parking dla rowerów, zimne / ciepłe napoje
  • Sprzęt służbowy ? laptop, słuchawki, telefon
  • Premie kwartalne, akcje, pakiet relokacyjny
  • Imprezy integracyjne