Specjalista ds. Jakości | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół konsultantów HRK Engineering & Manufacturing jest dedykowany do rekrutacji w sektorze produkcji, przemysłu i R&D. Specjalizujemy się poszukiwaniu pracowników na stanowiska inżynierskie, managerskie i dyrektorskie. Na co dzień współpracujemy z zakładami produkcyjnymi i firmami, które dostarczają swoje produkty lub usługi do branży przemysłowej.

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko :

Specjalista ds. Jakości
województwo: łódzkie

Zadania:

  • Kontrola jakości procesu produkcyjnego,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Koordynowanie procesu reklamacji,
  • Wykonywanie audytów,
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu jakości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość narzędzi jakościowych (m.in. 8D, 5Why, Diagram Ishikawy),
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego,
  • Doświadczenie w koordynowaniu procesów reklamacyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • Ciekawą pracę w firmie dającej możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pracę stacjonarną z możliwością pracy zdalnej,
  • Szkolenia ułatwiające podnoszenie kwalifikacji zawodowych.