HRIS Analyst (Workday) | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK SSC/BPO specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do centrów usług wspólnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami z sektora SSC/BPO naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół SSC/BPO w HRK.

HRIS Analyst (Workday)
Praca zdalna

Zadania:

  • Udział w procesie przejścia z obecnego systemu HRIS i modelu operacyjnego do Workday,
  • Angażowanie i analizowanie potrzeb związanych z Workday w skali cross-funkcjonalnej w całej organizacji,
  • Projektowanie i wdrażanie modułów Workday oraz ich ciągłe ulepszanie (m.in. Human Capital Management, Talent & Performance, Compensation Absence, Recruiting, Workforce Planning People Analytics, Adaptive Insights),
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych oraz uzyskanie ich akceptacji od liderów biznesowych,
  • Koordynacja z wewnętrznymi zespołami programistów w celu dostarczenia wymagań dla działań związanych z integracją,
  • Rozwijanie stałej współpracy z zespołami IT, Payroll i HR, jak również z zewnętrznymi konsultantami i sprzedawcami, aby zapewnić, że transakcje HR, raportowanie i dane spełniają najwyższe standardy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość systemu Workday od strony funkcjonalnej i technicznej,
  • Około 2-3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie we wdrożeniach systemu Workday,
  • Umiejętność współpracy z różnorodnymi jednostkami i partnerami biznesowymi,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne.

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju kariery w organizacji o globalnych strukturach,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę sportową,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwości rozwoju i szkoleń, w tym nauka języków obcych.