Compensation & Benefits Expert | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Human Resources specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i menedżerów HR na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Mamy unikalne na polskim rynku doświadczenia w budowaniu całych struktur działów personalnych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla Naszego międzynarodowego Klienta z branży IT szukamy

Compensation & Benefits Advisor
 Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie i zarządzanie międzynarodowym portfelem ofert benefitów oraz doradztwo jako wewnętrzny ekspert ds. wynagrodzeń i benefitów;
  • Zapewnienie konkurencyjności rynkowej firmy w zakresie wynagradzania i świadczeń m.in. poprzez prowadzenie badań i analizę praktyk;
  • Współpraca z kadrą zarządzającą w celu zapewnienia spójności katalogu stanowisk;
  • Odpowiedzialność za wartościowanie stanowisk pracy;
  • Analiza i rekomendacje w zakresie polityki wynagradzania i premiowania;
  • Zarządzanie budżetem i procesami takimi jak ocena roczna;
  • Aktywne współpraca i wsparcie kadry managerskiej a także HR Bussiness Partnerów w zakresie polityki wynagradzania i premiowania pracowników;
  • Zarządzanie procesem ESOP i zapewnienie właściwej komunikacji;
  • Przygotowanie analiz, rekomendacji i podsumowań na potrzeby organizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
  • Doświadczenie na podonym stanowisku minimum 5 lat;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami międzynarodowymi;
  • Doświadczenie w pracy z wyższą kadrą zarządzającą;
  • Umiejętności analityczne;
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.