Specjalista ds. szalunków i rusztowań | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Real Estate & Construction specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do firm z branży budownictwa i nieruchomości. Dzięki współpracy z czołowymi firmami sektora Real Estate & Construction naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Specjalista ds. Szalunków i Rusztowań
lokalizacja: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Pełnienie roli Kupca w zakresie związanym z wykonywaniem, zamawianiem i realizacją zakupów w kategorii dzierżawy szalunków i rusztowań,
  • Bezpośrednia współpraca z Kupcem Wiodącym, Kupcami Regionalnymi oraz jednostkami
    organizacyjnymi,
  • Prowadzenie postępowań zakupowych, negocjowanie warunków handlowych oraz warunków realizacji z kontrahentami,
  • Przygotowywanie zamówień oraz umów we współpracy z Działem Prawnym,
  • Budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami i partnerami handlowymi,
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej zawierania zamówień i umów, w tym umów ramowych oraz umów partnerskich.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane lub pokrewne,
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w pracy w organizacji o profilu budowlanym lub pokrewnym,
  • Umiejętności nadzorowania strategii kategorii zakupowej oraz prowadzenia postępowań zakupowych,
  • Umiejętności zakupowe, w tym znajomość technik negocjacyjnych,
  • Wiedza branżowa z zakresu Budownictwa,
  • Wysokie zdolności analityczne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wysokie zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie u jednego z liderów wśród Generalnych Wykonawców,
  • Pracę stacjonarną w biurze w Warszawie,
  • Pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, kafeteria benefit,
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon.