Technik Serwisu | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół konsultantów HRK Engineering & Manufacturing jest dedykowany do rekrutacji w sektorze produkcji, przemysłu i R&D. Specjalizujemy się poszukiwaniu pracowników na stanowiska inżynierskie, managerskie i dyrektorskie. Na co dzień współpracujemy z zakładami produkcyjnymi i firmami, które dostarczają swoje produkty lub usługi do branży przemysłowej.

Technik Serwisu
województwo: mazowieckie

Zadania:

Osoba będzie serwisować urządzenia (głównie drukarki) na miejscu.

  • Przygotowanie linii serwisowej do montażu oraz napraw.
  • Naprawa urządzeń elektronicznych.
  • Wybór narzędzi i maszyn potrzebnych do usprawnienia produkcji.
  • Spełnianie wymagań polityki jakości, ochrony środowiska, kodeksu etycznego postępowania, BHP i ppoż.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektryczne/elektroniczne).
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Atutem będzie doświadczenie w serwisowaniu drukarek/elektroniki.
  • Biegła obsługa komputera ze szczególnym uwzględnieniem pakietu MS Office.
  • Umiejętności analityczne.
  • Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Zaangażowanie i inicjatywa.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnych technologii.
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji.
  • Możliwości budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.