Inżynier jakości | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji - od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Inżynier Jakości
województwo: mazowieckie

Zadania:

  • Praca w obszarze wsparcia jakościowego dla serwisu urządzeń elektronicznych.
  • Analiza jakościowa biznesów polskich i zagranicznych.
  • Uczestnictwo w zebraniach z klientem polskim oraz zagranicznym.
  • Przygotowywanie raportów dla klienta.
  • Wprowadzanie zmian w procesie naprawy w celu uzyskania lepszej jakości.

Wymagania:

  • Doświadzczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wiedza w zakresie elektroniki.
  • Sprawna obsługa pakietu Office.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Atutem będzie doświadczenie w pracy z klientem.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnych technologii.
  • Możliwości budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy, w tym realne możliwości realizacji własnych pomysłów.
  • Umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta Multisport, platforma do nauki języków).
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole.