KUPIEC | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Retail specjalizuje się w rekrutacji kadry menedżerskiej i eksperckiej na potrzeby sieci handlowych oraz organizacji z obszaru sprzedaży detalicznej i hurtowej. Dzięki współpracy z czołowymi firmami branży retail naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół Retail w HRK.

Dla naszego Klienta - dużej firmy retailowej - poszukujemy osoby na stanowisko:

KUPIEC
województwo: mazowieckie

Zadania:

  • Budowanie oferty towarowej
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami (również zagranicznymi)
  • Realizacja celów budżetowych
  • Analiza sprzedaży i zakupów
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Analiza konkurencji

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisportową
  • Zniżki pracownicze
  • Szkolnia stacjonarne i językowe
  • Pracę w międzynarodowym środowisku