Lean / Continuous Improvement Specialist | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Lean / Continuous Improvement Specialist
województwo: łódzkie

Zakres obowiązków

  • Rozwijanie systemu ciągłego doskonalenia oraz kultury Lean
  • Współtworzenie strategii Lean oraz portfela projektów eliminującego marnotrawstwo
  • Mapowanie i analiza procesów
  • Promowanie  narzędzi Lean i Six Sigma
  • Prowadzenie projektów Lean oraz Six Sigma
  • Prowadzenie szkoleń, coachingu i konsultacji z zakresu Lean Manufacturing
  • Prowadzenie warsztatów Kaizen na poziomie zakładu oraz z partnerami  biznesowymi

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego
  • Minimum 2 lat doświadczenia w pracy z narzędziami Lean lub/i Six Sigma
  • Bardzo dobrej wiedzy w zakresie Lean Manufacturing; Six Sigma będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielności i proaktywności
  • Umiejętności i chęci dzielenia się wiedzą, wysokich umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji
  • Premie roczne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wczasy pod gruszą
  • Benefity dla rodziców (wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzień dziecka)
  • Przystosowanie zakładu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami