Analityk Finansowy | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Finance specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Dla naszych klientów pozyskujemy ekspertów i menedżerów oraz pracowników średniego szczebla w działach finansów. Posiadamy unikalne doświadczenia w budowaniu całych struktur centrów finansowych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Aktualnie poszukujemy osoby, która będzie pełniła funkcję Analityka Finansowego w znanej firmie produkcyjnej.

Analityk Finansowy
Lokalizacja: Słupsk

Zadania:

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Udział w przygotowywaniu budżetu, kontrola jego realizacji i wyjaśnianie odchyleń

  • Przygotowywanie raportów dotyczących działalności operacyjnej, poszukiwanie i proponowanie działań optymalizacyjnych

  • Przejęcie odpowiedzialności kontrolingowej za jeden z głównych obszarów w strukturze kosztów firmy tj. produkcję

  • Kalkulacja jednostkowych kosztów wytworzenia

Wymagania:

  • 1-3 lata doświadczenia w obszarze controllingu, bądź osoby z księgowości, które chcą  rozpocząć przygodę w dziale controllingu

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, ekonomia, rachunkowość)

  • Biegłość w posługiwaniu się MS Excel (warunek konieczny)

  • Znajomości zasad rachunkowości zarządczej i budżetowania

  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy w systemie ERP SAP lub podobnym

  • Umiejętność wykorzystywania w pracy systemów BI

  • Doskonałe umiejętności analityczne

  • Umiejętność współpracy na wszystkich szczeblach organizacji

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2

Oferujemy:

  • Adekwatne do posiadanych kompetencji wynagrodzenie oraz atrakcyjny system nagród

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bogate zaplecze socjalne, bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku oraz prezenty związane z różnymi okolicznościami (Dzień Dziecka, Dzień Kobiet, Walentynki)

  • Wspieracie zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego

  • Atrakcyjny program podnoszenia kwalifikacji