Koordynator Biura | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Human Resources specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i menedżerów HR na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Mamy unikalne na polskim rynku doświadczenia w budowaniu całych struktur działów personalnych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego Klienta, firmy międzynarodowej szukamy kandydatów na stanowisko:

Koordynator Biura
powiat krapkowicki

Zadania:

  • Wsparcie codziennej pracy Zarządu;
  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura;
  • Koordynowanie i organizacja spotkań oraz podróży służbowych;
  • Przygotowanie prezentacji i dbanie o właściwy przepływ informacji;
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy;
  • Koordynowanie floty samochodów służbowych;
  • Współpraca z innymi działami administracyjnymi;
  • Koordynowanie zamówień na materiały biurowe i inne usługi;
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Chęć pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Samodzielność oraz dobra organizacja własnego czasu pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2;
  • Dobra znajomość MS OFFICE;
  • Znajomość SAP (mile widziana).