Specjalista ds. Public Relations | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla naszego Klienta ? lidera branży produkcyjnej (sektor budowlany), działającego na rynku międzynarodowym,
poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Public Relations (PR)
województwo: małopolskie (Kraków)

Zadania:

  • Planowanie i realizacja projektów z obszaru komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy,
  • Bieżący monitoring i analiza publikacji prasowych,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Systematyczne przygotowywanie i dystrybucja informacji prasowych,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z mediami,
  • Organizacja spotkań prasowych i firmowych,
  • Współpraca z influencerami,
  • Prowadzenie polityki informacyjnej na rynkach międzynarodowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: dziennikarstwo, public relations, marketing, politologia),
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obecnych trendów na rynku,
  • ?Lekkie pióro? oraz poprawność językowa,
  • Doświadczenie w pisaniu i redagowaniu tekstów,
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz kreatywność,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych,
  • Pozytywna energia i nastawienie do pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę hybrydową (1-2 dni w tygodniu w biurze),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • System benefitów,
  • Ciekawą pracę w firmie działającej na arenie międzynarodowej,
  • Pozytywną atmosferę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej organizacji.