Junior Brand Manager | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Retail specjalizuje się w rekrutacji kadry menedżerskiej i eksperckiej na potrzeby sieci handlowych oraz organizacji z obszaru sprzedaży detalicznej i hurtowej. Dzięki współpracy z czołowymi firmami branży retail naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół Retail w HRK.

Dla naszego klienta, firmy z branży Retail poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Brand Manager
województwo: mazowieckie

Zadania:

  • planowanie działań marketingowych dla danej kategorii (marketing 360)
  • prowadzenie kampanii marketingowcach sprzedażowych, promujących nowy produkt
  • działania mające na celu aktywizację konsumenta
  • współpraca przy tworzeniu i produkcji cyklicznych kampanii według planu rocznego
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (agencje marketingowe, domy mediowe)
  • analiza i ocena  efektywności prowadzonych działań
  • pozyskiwanie i negocjacje budżetów marketingowych od klientów

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze marketingu, mile widziane doświadczenie w pracy po stornie agencji marketingowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość narzędzi marketingowych
  • otwartość, kreatywność i komunikatywność

Oferujemy:

  • zaplanowaną ścieżkę kariery zawodowej w dziale marketingu
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • kursy językowe, szkolenia, benefity pozapłacowe
  • pracę w rozpoznawalnej organizacji ze stabilną pozycją na rynku