Specjalista ds. Handlowych | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Retail specjalizuje się w rekrutacji kadry menedżerskiej i eksperckiej na potrzeby sieci handlowych oraz organizacji z obszaru sprzedaży detalicznej i hurtowej. Dzięki współpracy z czołowymi firmami branży retail naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół Retail w HRK.

Dla naszego klineta, firmy z silną pozycją rynkową poszkujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Handlowych
województwo: mazowieckie

Zadania:

  • Wsparcie działu w działaniach administracyjno- biurowych
  • Sporządzanie dokumentacji handlowej, zarządzane korespondencją
  • Sporządzanie analiz na podstawie zebranych danych, przygotowywanie prezentacji
  • Nadzór nad pracą grup projektowych (projekty handlowe) i raportowanie przebiegu prac
  • Udział w spotkaniach biznesowych oraz działowych, sporządzanie notatek/ dokumentów na potrzeby Dyrektora Handlowego

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość programu Excel i Power Point
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Rzetelność, sumienność w wykonywanych obowiązkach
  • Raportowanie wyników prac do Dyrektora handlowego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zaplanowaną ścieżkę kariery zawodowej w dziale handlowym
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenie
  • Kursy językowe, szkolenia, benefity pozapłacowe
  • Pracę w rozpoznawalnej organizacji ze stabilną pozycją na rynku