Senior VAT Compliance Analyst with languages | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK SSC/BPO specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do centrów usług wspólnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami z sektora SSC/BPO naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół SSC/BPO w HRK.

Senior VAT Compliance Analyst with languages
Praca zdalna

Zadania:

  • Przegląd deklaracji VAT i innych raportów związanych z podatkiem pośrednim przygotowanych przez młodszych kolegów z zespołu,
  • Uzgadnianie kont VAT i ich porządkowanie dla wybranych krajów EMEA,
  • Regularny feedback i wsparcie dla młodszych kolegów w celu utrzymania wysokiej jakości raportów i rozwoju umiejętności technicznych zespołu w zakresie podatków,
  • Śledzenie niemieckich/francuskich/hiszpańskich/włoskich aktualizacji przepisów dotyczących VAT i ocena ich wpływu na sprawozdawczość VAT klientów,
  • Współpraca z zagranicznymi organami podatkowymi,
  • Odpowiadanie na zapytania klientów i proaktywne przewidywanie ich potrzeb.

Wymagania:

  • 3-4 lata doświadczenia zawodowego związanego z podatkiem VAT,
  • Znajomość jednego z języków obcych: niemiecki, hiszpański, włoski, francuski,
  • Znajomość przepisów VAT w jednym z krajów: Niemcy, Hiszpania, Włochy, Francja,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Wykształcenie w obszarze podatków, finansów lub ekonomii będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozbudowany pakiet szkoleń, w tym szkolenia z zakresu podatku VAT,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów w formie kafeterii,
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym zespole, w jednej z największych firm konsultingowych na świecie.