Inżynier ds. Jakości Dostawców | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół konsultantów HRK Engineering & Manufacturing jest dedykowany do rekrutacji w sektorze produkcji, przemysłu i R&D. Specjalizujemy się poszukiwaniu pracowników na stanowiska inżynierskie, managerskie i dyrektorskie. Na co dzień współpracujemy z zakładami produkcyjnymi i firmami, które dostarczają swoje produkty lub usługi do branży przemysłowej.

Reprezentujemy miedzynarodową firmę produkcyjną, która w związku z rozwojem i rozszerzeniem struktury organizacyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier ds. Jakości Dostawców
miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Współpraca z dostawcami w celu zapewnienia jakości dostarczanych komponentów i materiałów
  • Monitorowanie jakości dostarczanych komponentów i inicjowanie działań korygujących
  • Prowadzenie audytów procesu u dostawców
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej dla dostarczanych komponentów
  • Raportowanie i nadzór nad kluczowymi wskaźnikami
  • Współpraca z działem produkcji, jakości, logistyki w zakresie jakości komponentów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie dobrym (w mowie i w piśmie)
  • Znajomość narzędzi jakości (8d, 5Why, Six Sigma, FMEA, PPAP)
  • Znajomość pakietu Microsoft Office na poziomie bardzo dobrym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kursów językowych, dofinansowanie do posiłków, paczki świąteczne
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych