Microsoft Dynamics CRM Developer | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Microsoft Dynamics CRM Developer
województwo: wielkopolskie

Zadania:

  • Projektowanie, wdrażanie i utrzymanie niestandardowych rozszerzeń MS Dynamics CRM (wtyczki, workflow, skrypty)
  • Dostosowanie standardowych funkcjonalności MS Dynamics 365 CRM (Online) do realizacji celów biznesowych
  • Skuteczne naprawianie błędów przy użyciu najlepszych praktyk projektowania technicznego
  • Asystowanie i rozwiązywanie problemów poprzez pomoc przy najtrudniejszych lub najpoważniejszych blokerach
  • Samotestowanie nowych funkcjonalności
  • Udział w sesjach przeglądu Kodeksu
  • Stosowanie technik Agile skoncentrowanych na dostarczaniu wysokiej jakości oprogramowania i pomaganiu zespołowi w osiąganiu celów sprintu
  • Upowszechnianie wiedzy o nowych i istotnych technologiach wśród zespołu programistów
  • Potrzebna była funkcja jako wsparcie w zespole

Wymagania:

  • Minimum 3 lata pełnego rozwoju MS Dynamics CRM
  • Doświadczenie z MS Dynamics 365 v9.x
  • Mocne doświadczenie w kodowaniu C#, Net, Java Script
  • Doświadczenie w integracji Dynamics CRM z innymi systemami
  • Znajomość i zrozumienie wzorców projektowych i ich zastosowań
  • Umiejętność projektowania wtyczek, skryptów i przepływów pracy
  • Umiejętność badania i naprawy problemów z kodem i systemem
  • Umiejętność pracy w zespole i mentoringu mniej doświadczonych członków zespołu
  • Płynnie porozumiewanie się w języku angielskim
Mile widziane:
  • Doświadczenie w MS Dynamics 365 CRM Online
  • Doświadczenie z Microsoft Power Platform, Azure DevOps lub GitHub
  • Doświadczenie w integracji CRM-CPQ

Oferujemy:

  • Oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony (w tym pracę hybrydową) lub opcję B2B (w pełni zdalną)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Imprezy integracyjne
  • Biuro w centrum Poznania w nowym biurowcu
  • Rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych