Kierownik Produkcji | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Engineering & Manufacturing specjalizuje się w rekrutacji profesjonalistów na stanowiska związane z inżynierią i zastosowaniem technologii. Współpracujemy m.in. z dostawcami rozwiązań dla automatyki przemysłowej, elektrotechniki, robotyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej. Poszukujemy pracowników dla firm działających w branży motoryzacyjnej, lotniczej, chemicznej, elektroniki użytkowej, produkcji materiałów budowlanych, instalacji wentylacyjnej i grzewczej, systemów sanitarnych oraz tworzyw sztucznych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z siedzibą we wschodniej części woj. wielkopolskiego,  działającej w branży maszyn i urządzeń dla przemysłu, z uwagi na dalszy rozwój firmy, szukamy osoby na stanowisko:

Kierownik Produkcji (dział montażu)
 miejsce pracy: Kostrzyn, Śrem, Środa Wielkopolska, Września

Zadania:

  • Zarządzanie wydzielonym obszarem produkcji (dział montażu) i zespołem (30-40 osób);
  • Optymalizacja działania produkcji, usprawnianie procesów i wdrażanie nowych rozwiązań;
  • Nadzór nad utrzymaniem narzędzi montażowych i przyrządów w dobrym stanie technicznym;
  • Odpowiedzialność za wykonaną jakość produkcji i terminową realizację planu;
  • Raportowanie wyników produkcyjnych oraz ścisła współpraca z innymi działami firmy;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne ? automatyka, mechanika, robotyka, elektrotechnika, mechanika itp. (kierunki preferowane);
  • Min. 3-5 lat doświadczenia w zarządzaniu produkcją i zespołami;
  • Znajomość procesów produkcyjnych, technologii montażu i wiedza techniczna;
  • Predyspozycje do bycia liderem zespołu ? nastawienie na realizację celów i mobilizacji pracowników;
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom B2);
  • Analityczne podejście, odpowiedzialność i umiejętność podejmowania decyzji;
  • Znajomość modułów produkcyjnych SAP (będzie dodatkowym atutem);

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Samodzielne stanowisko pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kreowania nowych rozwiązań na produkcji;
  • Szkolenia zawodowe;
  • Pakiet benefitów zgodny ze standardami firmy;