Technolog | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego klienta, dużej firmy produkcyjnej z siedzibą w południowej części woj. łódzkiego (Wieluń), działającej w branży metalowej (konstrukcje stalowe, proces spawania) z uwagi na dalszy rozwój firmy, szukamy doświadczonego Specjalisty na stanowisko:

Technolog
miejsce pracy: Wieluń

Główne zadania:

  • Przygotowanie dokumentacji do produkcji
  • Nadzór i kontrola przebiegu procesów technologicznych
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej
  • Kontakt techniczny z produkcją przy realizowanych projektach
  • Analiza techniczna projektów i wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu
  • Wycena zapytań ofertowych

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży związanej z  produkcją konstrukcji stalowych, maszynowej, kolejowej lub stalowej
  • Wiedza z zakresu przetwórstwa stali (spawanie, obróbka mechaniczna, cięcie, gięcie, antykorozja)
  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, praktyczna znajomość programu CAD
  • Mile widziane doświadczenie przy wycenie zapytań ofertowych oraz znajomość języka angielskiego

Nasz klient oferuje:

  • Stabilną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju, szkolenia zawodowe

Zapewniamy pełną dyskrecję, informujemy iż skontaktujemy z wybranymi kandydatami.