Inżynier Automatyk | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Real Estate & Construction specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do firm z branży budownictwa i nieruchomości. Dzięki współpracy z czołowymi firmami sektora Real Estate & Construction naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Inżynier Automatyk
lokalizacja: cała Polska

Zadania:

  • Rozdzielanie zadań rzeczowych podległym pracownikom,
  • Udział w przygotowaniu zapytań ofertowych, ich wstępnej analizie w celu wyboru podwykonawców i poddostawców,
  • Informowanie o stanie wykonywanych zadań oraz potrzeb związanych z ich realizacją,
  • Współuczestnictwo w naradach, spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Współuczestnictwo w weryfikacji dokumentacji wykonawczej,
  • Opracowywanie rozwiązania technicznych w zakresie automatyki i sterowania,
  • Wycena rozwiązania techniczne w zakresie automatyki i sterowania,
  • Zatwierdzanie faktur zgodnie z wewnętrznymi zasadami obowiązującymi w EK,
  • Opracowywanie dokumentacji automatyki i sterowania,
  • Wykonywanie oprogramowanie sterowników, parametryzację urządzeń itp.,
  • Współuczestnictwo w rozruchach instalacji,
  • Współuczestnictwo w rozliczaniu podwykonawców z wykonania zadań rzeczowych,
  • Kontrola jakość wykonywanych robót i ich zgodność z projektem wykonawczym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - automatyka, elektrotechnika lub pokrewne,
  • Min. roczne doświadczenie zawodowe,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego - będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do pracy w delegacji.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków: samochód służbowy, telefon, laptop,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.