HRIS Analyst - Workday | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK SSC/BPO specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do centrów usług wspólnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami z sektora SSC/BPO naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół SSC/BPO w HRK.

HRIS Analyst - Workday
Praca zdalna

Zadania:

  • Rozwijanie, projektowanie, wdrażanie oraz testowanie elementów aplikacji Workday na potrzeby firmy,
  • Utrzymywanie jakości i spójności systemu informacji o zasobach ludzkich,
  • Wykrywanie i rozwiązywanie problemów funkcjonalnych oraz technicznych, a następnie ich analiza,
  • Identyfikacja możliwości usprawnienia procesów związanych z zasobami ludzkimi poprzez zmiany w systemach informatycznych,
  • Zapewnienie wsparcia funkcjonalnego HRIS dla działu kadr i innych pracowników,
  • Funkcjonowanie jako łącznik pomiędzy działami HRIS, Świadczeń, Zasobów Ludzkich, Rekrutacji, Płac i Finansów w zakresie operacji i działań.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe związane z konfiguracją systemu Workday,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w działach HR lub Payroll,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Komunikatywność i proaktywność,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami z pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę sportową,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość wdrażania i realizowania swoich pomysłów.