Junior Supply Planner | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół konsultantów HRK Engineering & Manufacturing jest dedykowany do rekrutacji w sektorze produkcji, przemysłu i R&D. Specjalizujemy się poszukiwaniu pracowników na stanowiska inżynierskie, managerskie i dyrektorskie. Na co dzień współpracujemy z zakładami produkcyjnymi i firmami, które dostarczają swoje produkty lub usługi do branży przemysłowej.

Reprezentujemy międzynarodowego eksportera produktów spożywczych działającego na rynkach całego świata, który w związku z rozszeniem zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Junior Supply Planner
miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wspólpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • Koordynacja procesów zamówień oraz monitorowanie dostaw
  • Monitorowanie wskaźników, zapasów materiałów, proaktywne zarządzanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów w obszarze łańcucha dostaw
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów i analiz
  • Udział w optymalizacji i doskonaleniu istniejących systemów planowania i analizowania łańcucha dostaw

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Logistyka, Transport)
  • Mile widziane doświadczenia w pracy w obszarze logistyki / łańcucha dostaw
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel, umiejętność stosowania złożonych funkcji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze planowania łańcucha dostaw
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Rodzinną atmosferę w międzynarodowej organizacji