Automatyk Utrzymania Ruchu | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Automatyk Utrzymania Ruchu
województwo: małopolskie

Zadania:

  • Weryfikacja problemów i usuwanie usterek zarówno w bieżących jak i w prewencyjnych sytuacjach ze szczególnym uwzględnieniem układów sterujących (serwa, falowniki, enkodery, układy sterujące);
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją elektryczną;
  • Bieżące wsparcie techniczne produkcji przy wdrażaniu usprawnień;
  • Drobne modyfikacje programów na sterowniki PLC (przy wdrażaniu usprawnień lub w celach poszukiwań źródeł problemów);Czynny udział w realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze automatyki dla nowo powstającej instalacji;
  • Tworzenie backup?ów sterowników PLC i falowników;
  • Odpowiedzialność za stan parku maszynowego, wykonywanie przeglądów oraz dokonywanie napraw i modyfikacji urządzeń w zakresie obowiązków.

Wymagania:

  • Doświadczenie dot. procesów produkcji z zastosowaniem systemów automatyki przemysłowej;
  • Doświadczenie w procesie automatyzowania prac ręcznych;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Znajomość sterowników PLC;
  • Znajomość sieci ProfiBus, LightBus, Ethernet;
  • Znajomość technicznego języka angielskiego na poziomie dobrym;
  • Zaangażowanie oraz konsekwencja w osiąganiu zamierzonego celu;
  • Kreatywność i innowacyjność;
  • Umiejętność współpracy i komunikatywność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • jasny system premiowy oparty o konkretne wskaźniki produkcyjne
  • pewne, rynkowe wynagrodzenie (zawsze w terminie!) i jasny system wypłat nadgodzin oraz zmian nocnych
  • szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, nowoczesna stołówka, bezpłatne napoje w miejscu pracy, dofinansowanie do BUSA i znacznie więcej!)
  • zdobywanie nowych umiejętności co za tym idzie wzrost wynagrodzenia
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • pracę w dogodnej lokalizacji (łatwość dojazdu z okolic Wieliczki, Niepołomic, Nowej Huty, Płaszowa, a także z Krakowa).