Junior Business Controller | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK SSC/BPO specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do centrów usług wspólnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami z sektora SSC/BPO naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół SSC/BPO w HRK.

Junior Business Controller

Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za zamykanie CO w SAP, wykonanie kroków zamknięcia dla spółek zależnych (centra kosztów, zlecenia wewnętrzne, produkcyjne, serwisowe i sprzedażowe),
  • Bycie partnerem biznesowym dla lokalnych jednostek i lokalnego CFO: zapewnienie bieżącego wsparcia z zakresu procesów, analiz i raportowania,
  • Wykonywanie kontroli jakości danych: plan, wartości zapasów, uzgadnianie PCA, COPA,
  • Tworzenie standardowych raportów np. COPA, PCA,
  • Dostarczanie wiedzy specjalistycznej jako wsparcie projektu (jakość danych, procesy, raportowanie).

Wymagania:

  • Przynajmniej pół roku doświadczenia na stanowisku związanym z Controllingiem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2 min.),
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie programu Excel,
  • Znajomość SAP w module CO,
  • Dobre zdolności komunikacyjne I interpersonalne.

Oferujemy:

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Wewnętrzne programy szkoleniowe oraz dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający m.in: prywatną opiekę medyczną, pakiet MyBenefit i ubezpieczenie na życie,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji.