Store Manager (marka premium) | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Retail specjalizuje się w rekrutacji kadry menedżerskiej i eksperckiej na potrzeby sieci handlowych oraz organizacji z obszaru sprzedaży detalicznej i hurtowej. Dzięki współpracy z czołowymi firmami branży retail naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół Retail w HRK.

Dla francuskiej marki z segmentu premium poszukujemy:

Store Manager

Zadania:

  • koordynowanie pracy salonu,
  • profesjonalna obsługa klienta,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • motywowanie oraz rozwój kompetencji podległego zespołu,
  • kontakt i raportowanie do centrali we Francji.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • umiejętność motywowania i zarządzania zespołem,
  • wysoki poziom obsługi klienta i kultury osobistej,
  • umiejętność pracy na wskaźnikach sprzedaży,
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dodatkowe benefity motywacyjne,
  • możliwość ciekawych wyzwań zawodowych.