Metrolog | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko

Metrolog
województwo: śląskie

Zadania:

- Pomiar części (zakup części, półproduktów, wyrobów gotowych);
- Programowanie maszyn CMM, GOM i innych;
- Planowanie pomiarów i ich terminowa realizacja;
- Nadzór nad laboratorium i osobami w nim pracującymi;
- Tworzenie procedur i instrukcji dotyczących procesów w laboratorium metrologicznym oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych;
- Szkolenie pracowników w zakresie procedur, instrukcji obsługi urządzeń związanych z wykonywaną pracą;
- Planowanie i zakup wyposażenia kontrolno-pomiarowego;
- Przygotowanie i udział w wizytach klientów;
- Dbanie o bhp i udział w opracowywaniu najlepszych praktyk związanych z bezpieczeństwem pracy i ochroną przeciwpożarową w miejscu pracy.

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne. Mile widziany dyplom ukończenia studiów wyższych;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację;
- Doświadczenie w programowaniu CMM. Mile widziane w obszarze Cosmos (Mitutoyo);
- Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym;
- Dobra organizacja pracy własnej;
- Dobra znajomość rysunku technicznego w tym GD&T i ISO;
- Znajomość podstawowych urządzeń kontrolno-pomiarowych;
- Znajomość MSA;
- Orientacja na osiąganie celów i spełnianie wymagań klienta;
- Zdolność do pracy pod presją czasu;
- Podstawowa znajomość wymagań IATF 16949;
- Dobra znajomość pakietu MS Office;
- Zorientowany na poszukiwanie rozwiązań;
- Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Możliwość zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającej się branży motoryzacyjnej o wysokich standardach pracy;
- Pracę w międzynarodowym środowiski;
- Dodatkowe benefity (np. dodatkowa Opieka Medyczna, dodatkowe ubezpieczenie bezpłatne posiłki, kawa, herbata).