Kierownik Jakości - opakowania | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Engineering & Manufacturing specjalizuje się w rekrutacji profesjonalistów na stanowiska związane z inżynierią i zastosowaniem technologii. Współpracujemy m.in. z dostawcami rozwiązań dla automatyki przemysłowej, elektrotechniki, robotyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej. Poszukujemy pracowników dla firm działających w branży motoryzacyjnej, lotniczej, chemicznej, elektroniki użytkowej, produkcji materiałów budowlanych, instalacji wentylacyjnej i grzewczej, systemów sanitarnych oraz tworzyw sztucznych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Pracodawcą w tym projekcie jest międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji opakowań dedykowanych dla przemysłu FMCG i farmacji. Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Kierownik Jakości - opakowania
miejsce pracy: Rybnik

Twój zakres obowiązków
  • Rozwój systemu zarządzania jakością i jego walidacja,
  • Organizowanie i zarządzanie procesem kontroli jakości i bezpieczeństwa produktów,
  • Kierowanie zespołem działu jakości,
  • Prowadzenie analizy zagrożeń,
  • Nadzór nad dokumentacją procesów w zakładzie, w tym Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwa Produktu,
  • Bieżąca weryfikacja aktualnie obowiązujących przepisów dotyczących branży opakowań,
  • Współpraca z jednostkami certyfikującymi,
  • Prowadzenie audytów i szkoleń dla pracowników.

Nasze wymagania
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku kierowniczym lub liderskim
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów (np. BRC/FSC/ISO),
  • Znajomość języka angielskiego - jest wymogiem koniecznym,
  • Umiejętności analityczne oraz nastawienie na realizację celu.

Pracodawca oferuje:
  • Pracę z licznymi wyzwaniami w międzynarodowej firmie
  • Wynagrodzenie liczone jako podstawa UoP + premia roczna
  • Pakiet benefitów (m.in. ZFŚS, karty sportowe, prywatna opieka medyczna, imprezy integracyjne)
  • Pracę w rodzinnej atmosferze
  • Możliwość pracy zdalnej