Programista PHP (Senior) | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora Green Energy, poszukujemy doświadczonego Programisty PHP (praca w modelu 100% zdalnym lub hybryda). Biuro mieści się w Krakowie.

Programista PHP (Senior)
Kraków - B2B - UoP

Zadania:

  • Tworzenie od podstaw kluczowej dla funkcjonowania firmy aplikacji;
  • Praca nad rozwojem nowych funkcjonalności aplikacji i dopasowaniem do wymagań organizacji;
  • Proponowanie rozwiązań, optymalizacja istniejących zgodnie z dobrymi praktykami;
  • Tworzenie dokumentacji;
  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za projekt.

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku PHP Developera;
  • Znajomość PHP w wersji 7 i 8 oraz Symfony Framework;
  • Dobra znajomość SQL (MySQL), CI/CD, Git, Docker;
  • Rozumienie zasad projektowania oraz znajomość najlepszych praktyk kodowania;
  • Praktyczna znajomość systemu operacyjnego Linux oraz technologii chmurowych (AWS);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B;
  • Szereg benefitów pozapłacowych;
  • Wynagrodzenie ? do 22 000 zł netto B2B;
  • Praca zdalna, choć otwartość na system hybrydowy będzie atutem;
  • Przyjazna, koleżeńska i niekorporacyjna atmosfera w pracy.