Młodszy Specjalista ds. IT | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora przemysłowego, poszukujemy Specjalisty ds. IT/Administratora IT.

Młodszy Specjalista ds. IT
Kraków

Zadania:

  • Wsparcie techniczne pracowników firmy;
  • Odpowiedzialność za rejestrację zgłoszeń i ich dokumentowanie;
  • Rozwiązywanie problemów w ramach pierwszej linii wsparcia lub eskalacja do wyższego poziomu;
  • Odpowiedzialność za planowanie napraw i wymiany sprzętu;
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, w tym aktualizowanie oprogramowania;
  • Przygotowywanie i negocjowanie umów z obszaru IT;
  • Współpraca z wewnętrznymi działami;

Wymagania:

  • Minimum pół roku doświadczenia na stanowisku Specjalisty lub Administratora IT;
  • Znajomość ogólnej wiedzy z zakresu IT;
  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne (średnie lub wyższe);
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu utrzymaniem systemów i infrastruktury IT;
  • Umiejętność pracy zespołowej, dyspozycyjność, pozytywne nastawienie;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Praca w systemie hybrydowym (z przewagą pracy zdalnej);
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia;
  • Benefity pozapłacowe;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;