Supply Chain Specialist | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Supply Chain Specialist
województwo: śląskie

Zadania:

  • opracowywanie zamówień do dostawców
  • aktywne uczestnictwo w planowaniu sprzedaży
  • potwierdzanie terminów dostaw towarów
  • analiza utrzymywanych zapasów
  • bieżąca kontrola planów oraz nanoszenie ewentualnych zmian
  • prowadzenie ewidencji magazynowej
  • utrzymywanie trwałych kontaktów z dostawcami
  • sporządzanie analiz i raportów w zakresie obrotu towarów
  • realizacja wyznaczonych celów w zakresie gospodarki materiałowej
  • analiza zwrotów towarów w oparciu o rotację magazynową
  • aktywna współpraca z działem sprzedaży oraz centralnym działem łańcucha dostaw

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego ? warunek konieczny
  • praktyczna znajomość Excel ? warunek konieczny
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • znajomość programu SAP MM - mile widziane
  • dobra organizacja pracy i umiejętność priorytetyzacji zadań
  • zdolności analityczne

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej grupy kapitałowej
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe i kursy językowe
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do posiłków oraz karty MultiSport, vouchery do sklepów i kina, dodatek urlopowy, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)