Front-End Developer (Vue.js) | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla nszego Klienta, firmy o profilu finansowo-bankowym, poszukujemy doświadczonego Senior Front-end Developera ze znajomością Vue.js. Zapraszamy również do aplikowania kandydatów ze znajomością innych technologii front-endowych.

Front-End Developer (Vue.js)
województwo: śląskie

Zadania:

  • Tworzenie i wdrażanie oprogramowania oraz pomoc w utrzymaniu i rozwoju istniejących funkcjonalności;
  • Współpraca z programistami Backend'u;
  • Wykonywanie Code Review;
  • Dbanie o jakość kodu, przeglądy kodu, wprowadzanie ulepszeń w procesie produkcji oprogramowania;
  • Projektowanie testów jednostkowych i integracyjnych;
  • Proponowanie wprowadzania nowych technologii do wytwarzanego oprogramowania;
  • Przygotowywanie dokumentacji zgodnie z wymaganiami organizacji;
  • Praca w zespole Scrum'owym.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na ww. stanowisku, mile widziane w branży finansowej, bankowej, inwestycji finansowych;
  • Swoboda w programowaniu w języku Java Script w Vue.js.;
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT;
  • Bardzo dobra znajomość MS SQL;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Znajomość innych technologii frontendowych będzie atutem (możliwość proponowania i wdrażania nowych technologii)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia - uzależnione od posiadanego doświadczenia;
  • Benefity pozapłacowe;
  • Koleżeńską atmosferę w pracy w kamerlanym, niekorporacyjnym gronie;
  • Pracę w systemie 100% zdalnym lub w siedzibie firmy (swobodny wybór).