Program Manager - Commercial | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem szukamy doświadczonego Managera na stanowisko:

Program Manager Europe - Commercial
województwo: zagranica

Zadania:

  • Kierowanie przydzielonym portfelem projektów;
  • Zapewnienie pomyślnej realizacji projektów w celu osiągnięcia korzyści biznesowych;
  • Odpowiedzialność za projekty transformacji biznesowej w Europie;
  • Rozwijanie procesów i narzędzi zarządzania programami;
  • Realizacja kluczowych projektów mających wpływ na działalność w Europie;
  • Raportowanie oraz dbanie o to, aby zespoły realizujące projekty z powodzeniem wdrażały uzgodnione rozwiązania;
  • Współpraca z interesariuszami na najwyższym szczeblu organizacji.

Wymagania:

  • 10 lat doświadczenia w konsultingu w obszarach Commercial, Retali, Digital  (najlepiej Big4);
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami i transformacji biznesowej;
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym  środowisku w realizacji projektów (Certyfikat z zakresu zarządzania projektami jest wymagany);
  • Umiejętność współpracy z interesariuszami w zakresie ustalania priorytetów i zarządzania;
  • Duże umiejętności w zakresie zarządzania zmianami oraz zdolność do adaptacji w szybko zmieniającym się środowisku;
  • Doskonała znajomość procesów i systemów zarządzania;
  • Naturalnie pozytywne nastawienie i otwarte podejście do budowania partnerstwa oraz motywacja do pracy;
  • Innowacyjne myślenie, umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz opracowywania alternatywnych podejść i pomysłów;
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w piśmie, prezentacji, komunikacji i negocjacji oraz umiejętność formułowania złożonych rozwiązań;
  • Znajomość  pakietu Microsoft Office 365,Visio, Project, Power Point, Word, Excel i Teams.

Oferujemy:

  • Praca zdalna;
  • 50% czasu pracy podróże po Europie;
  • Praca w globalnej organizacji.