Supply Chain & Logistics Data Manager | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla naszego Klienta globalnej firmy, w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Supply Chain & Logistics Data Manager
województwo: śląskie

Zadania:

  • Tworzenie, wdrażanie i utrzymywanie systemu zarządzania danymi logistycznymi na poziomie Europejskim;
  • Zarządzanie, opracowywanie i raportowanie wspólnego zestawu wskaźników KPI wielu jednostek z dostosowanymi definicjami, strukturą raportowania i cyklami zarządzania;
  • Zapewnienie spójnego zarządzania danymi i danymi we wszystkich regionach;
  • Nadzorowanie inicjatyw mających na celu usprawnienie procesów zarządzania danymi i raportowania KPI;
  • Koordynowanie i ustalanie priorytetów dla procesów, projektów i analiz dotyczących danych;
  • Dostarczanie specjalistycznej wiedzy na temat efektywnego wykorzystania danych logistycznych i supply chain w procesach oraz strategii organizacji;
  • Kierowanie planem rozwoju wskaźników KPI, nadzorowanie procesu definiowania, rozwoju i analizy KPI dla wyników regionalnych oraz procesu raportowania miesięcznego;
  • Zapewnianie przejrzystości i czytelności wskaźników;
  • Wspieranie zespołów biznesowych w identyfikowaniu potencjalnych obszarów usprawnień, ryzyka i problemów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ? logistyka/ ekonomia/ zarządzanie;
  • Doświadczenie w pracy w obszarze Master Data;
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z analizą globalnych danych logistycznych/ Supply Chain;
  • Doświadczenie w raportowaniu KPI;
  • Silne umiejętności analityczne oraz zdolność do koncentrowania się na szczegółach przy jednoczesnym dostrzeganiu szerszej perspektywy;
  • Doskonałe umiejętności słuchania, komunikacji interpersonalnej, pisemnej i ustnej;
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym zorientowanym na współpracę i pracę zespołową;
  • Biegła znajomość języka angielskiego ? C1/C2.

Oferujemy:

  • Pracę hybrydową - Katowice + HO;
  • Mozliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.