Elektronik | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

HRK S.A. dla swojego Klienta, innowacyjnej firmy produkcyjnej z branży technologicznej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Elektronik
województwo: wielkopolskie

Zadania:

  • Praca nad projektowaniem elektroniki dla nowych rozwiązań w dziedzinie druku 3D
  • Praca nad projektowaniem okablowania dla nowych maszyn
  • Usprawnianie aktualnych produktów
  • Budowa i uruchamianie prototypów
  • Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami specjalistów
  •  Wykonywanie prototypów i przeprowadzanie testów

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowany kierunek studiów: elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, automatyka i robotyka, mechatronika, fizyka techniczna lub podobny
  • Wiedza z zakresu projektowania cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
  • Znajomość oprogramowania do projektowania PCB np: Altium Designer, Eagle, KiCad EDA
  • Doświadczenie w uruchamianiu i testowaniu układów elektronicznych
  • Posługiwanie się lutownicą oraz przyrządami pomiarowymi: miernik, oscyloskop itp.
  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • Samodzielność podczas wykonywania zadań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne korzystanie z dok. technicznej
  • Doświadczenie w projektowaniu obwodów PCB w aplikacjach opartych o mikrokontrolery
  • Znajomość systemu wersjonowania Git
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu drukarek 3D
  • Wiedza z zakresu programowania mikrokontrolerów 32-bitowych w architekturze ARM (Cortex-M) w językach C/C++
  • Znajomość platform takich jak Raspberry Pi, Arduino itp.
  • Wiedza z zakresu norm i kompatybilności elektromagnetycznej
  • Uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

  • Pracę przy nowych projektach badawczych unikatowych w skali światowej
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, B2B
  • Możliwość poznania technologii druku 3D
  • Możliwość uczestniczenia w całym procesie produkcyjnym zaczynającym się od założeń konstrukcyjnych, poprzez wykonywanie prototypów, wdrożenia produkcyjne, aż po produkcję seryjną
  • Pakiet Multisport
  • Prywatna opieka medyczna (mojePZU