Financial Controller | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK SSC/BPO specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do centrów usług wspólnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami z sektora SSC/BPO naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół SSC/BPO w HRK.

Financial Controller
Warszawa / praca zdalna

Zadania:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie bliskich relacji z kluczowymi klientami i interesariuszami,
  • Przeprowadzanie uzgodnień, działań księgowych, MI i kontrolnych w celu wsparcia zamknięcia księgi, uzgadniania, uzasadniania i raportowania,
  • Wspieranie inicjatyw zmian, usprawnień procesów i wdrożeń systemów,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych na koniec miesiąca, takich jak przygotowywanie dzienników, przeglądów i uzgadnianie kont.

Wymagania:

  • Znajomość polityki i przepisów zewnętrznych, takich jak SOX, oraz ram ryzyka i kontroli w obszarze finansów,
  • Doświadczenie w realizacji podstawowych zadań z zakresu kontroli finansowej i sprawozdawczości, w tym zamknięcia ksiąg rachunkowych, uzasadnienia bilansu, sprawozdawczość statutowa i zarządcza,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1),
  • Około 3-5 lat doświadczenia zawodowego, najlepiej w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość wyboru trybu pracy (z domu lub z biura),
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kartę sportową.