Customer Service Specialist with Italian | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK SSC/BPO specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do centrów usług wspólnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami z sektora SSC/BPO naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół SSC/BPO w HRK.

Customer Service Specislist with Italian

Praca zdalna

Zadania:

  • Wprowadzanie modyfikacji oraz aktualizacji map,
  • Oznaczanie oraz dodawanie lub usuwanie istotnych obiektów użyteczności publicznej,
  • Monitorowanie natężenia ruchu oraz tras transportu publicznego,
  • Obsługa helpdesku aplikacji.

Wymagania:

  • Płynna znajomość języka włoskiego i angielskiego,
  • Umiejętność wyszukiwania informacji, swoboda w korzystaniu ze źródeł internetowych,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i dbałość o szczegóły,
  • Doświadczenie w zakresie wsparcia technicznego lub rozwiązywania problemów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający m.in: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i ubezpieczenie na życie,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Przyjazną atmosferę pracy.