Samodzielny Księgowy (K/M) | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Finance specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Dla naszych klientów pozyskujemy ekspertów i menedżerów oraz pracowników średniego szczebla w działach finansów. Posiadamy unikalne doświadczenia w budowaniu całych struktur centrów finansowych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Naszym Klientem jest międzynarodowa spółka zajmująca się dystrybucją/sprzedażą. Osoba, która dołączy do zespołu będzie brała udział w budowaniu zespołu księgowego i układaniu procesów księgowych i podatkowych w Grupie.

Samodzielny Księgowy (K/M)
lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Zadania:

  • dekretacja dokumentów księgowych w systemie SAP zgodnie z zasadami rachunkowości oraz przepisami podatkowymi - obsługa w obrębie Grupy (kraje bałtyckie),
  • uzgadnianie kont księgowych,
  • kontrola sald rozliczeń międzyokresowych biernych i czynnych,
  • ewidencja środków trwałych wraz z amortyzacją,
  • ewidencja księgowa i podatkowa WDT, WNT, importu i eksportu towarów
  • udział w sporządzaniu sprawozdań dla GUS,
  • uzgadnianie i weryfikacja sald rozrachunków z tytułu należności i zobowiązań,
  • udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych, zamknięciach okresowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, JPK,
  • inne zadania powierzone przez Głównego Księgowego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP (mile widziany SAP)
  • język angielski min. B1 (głównie komunikacja mailowa)
  • sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w obrębie Grupy
  • ciekawe wyzwania zawodowe
  • pakiet benefitów pozapłacowych