EU VAT Analyst | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK SSC/BPO specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do centrów usług wspólnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami z sektora SSC/BPO naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół SSC/BPO w HRK.

EU VAT Analyst
Warszawa (praca hybrydowa)

Zadania:

  • Zbieranie i kompilowanie informacji z raportów generowanych przez system w celu przygotowania i złożenia deklaracji VAT dla 6 zagranicznych spółek firmy,
  • Prowadzenie folderów VAT w celu zapewnienia, że wszystkie dokumenty są zapisane i podpisane,
  • Miesięczne przygotowywanie deklaracji Intrastate oraz raportów EC-Sales,
  • Przegląd wszystkich faktur AR pod kątem zgodności z przepisami VAT,
  • Odpowiedzialność za poprawność dokumentów celnych,
  • Przygotowywanie rozliczeń walutowych do raportów VAT.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze księgowości i/lub podatków (mile widziane doświadczenie zawodowe związane z VATem,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • Chęć dalszego rozwoju w obszarze podatku VAT,
  • Wysoka samodzielność w działaniu, umiejętność zarządzania własną pracą.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy z branży medycznej,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający m.in. bonus roczny, kartę sportową, ubezpieczenia, rozbudowaną opiekę medyczną, udział w akcjach firmy,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowym zespole,
  • Pracę w systemie hybrydowym (4 dni pracy w biurze na miesiąc) oraz elastyczne godziny pracy.