Główna Księgowa / Główny Księgowy | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Finance specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Dla naszych klientów pozyskujemy ekspertów i menedżerów oraz pracowników średniego szczebla w działach finansów. Posiadamy unikalne doświadczenia w budowaniu całych struktur centrów finansowych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja działająca w sektorze dystrybucji. Poszukujemy Głównej Księgowej/Głównego Księgowego z doświadczeniem w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem oraz - idealnie - z doświadczeniem w optymalizacjach i porządkowaniu zastanych struktur.

Główna Księgowa / Główny Księgowy
Ożarów Mazowiecki

Zadania:

  • Prowadzenie Ksiąg Spółki w obrębie Grupy oraz nadzorowanie obszaru krajów bałtyckich fakturowanych z Polski
  • Koordynacja procesu zamknięcia miesiąca, rocznego zamknięcia ksiąg oraz sprawozdania finansowego
  • Przygotowanie i koordynacja deklaracji podatkowych
  • Obsługa transakcji międzynarodowych, WDT, WNT
  • Organizowanie bieżących zadań, kontroli i zarządzanie działem księgowym
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz procesami księgowymi
  • Implementacja i kontrola przepisów podatkowych w grupie
  • Kontakt z urzędami (US, GUS, NBP, Banki)
  • Raportowanie GUS, NBP

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego
  • Umiejętność zarządzania zespołem ludzkim
  • Wykształcenie finansowe kierunkowe, preferowane wyższe o specjalizacji rachunkowość, finanse
  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP (preferowany SAP)
  • Znajomość MS Excel;
  • Otwartość na wyzwania, chęć rozwoju zawodowego;
  • Pozytywne podejście do pracy, nastawienie na współpracę;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym