Kierownik Biura Projektowego | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego Klienta, firmy telekomunikacyjnej specjalizującej się w budowie sieci światłowodowych, systemów teleinformatycznych i teletechnicznych wraz z infrastrukturą towarzyszącą poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Biura Projektowego
województwo: wielkopolskie

Zadania:

  • Zarządzanie pracą zespołu
  • Zarządzanie zakresem i kosztem prac
  • Monitorowanie projektu, ocenianie postępu prac oraz raportowanie
  • Dbanie o odpowiednie planowanie zadań w zespołach i dotrzymywanie zobowiązań
  • Proponowanie i wprowadzanie usprawnień w procesach i pracach zespołów

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie projektowe w branży telekomunikacyjnej
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę
  • Wymagane narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych