Spedytor Międzynarodowy - transport drogowy | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy - transport drogowy
województwo: śląskie

Zadania:

  • pozyskiwanie zleceń transportowych;
  • organizacja transportu ładunków;
  • bieżący kontakt z kierowcami;
  • monitorowanie i opieka nad ładunkami;
  • budowanie długofalowej współpracy z Klientami;
  • dbałość o wysoką jakość oferowanych usług.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku na arenie międzynarodowej;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w środowisku miedzynarodowym
  • stabilne zatrudnienie na UOP