Młodszy Specjalista ds. Księgowości | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK SSC/BPO specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do centrów usług wspólnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami z sektora SSC/BPO naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół SSC/BPO w HRK.

Młodszy Specjalista ds. Księgowości
lokalizacja: Wrocław

Zadania:

  • Księgowanie dla różnych spółek europejskich,
  • Przygotowywanie płatności,
  • Potwierdzanie sald,
  • Księgowanie kart kredytowych i rozliczeń gotówkowych,
  • Księgowanie transakcji związanych z procesem zamknięcia miesiąca,
  • Odpowiadanie na zapytania i rozwiazywanie problemów zgłoszonych przez oddziały.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe mile widziane (preferowane kierunki finansowe, ekonomiczne),
  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości będzie atutem,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - poziom min. B2.

Oferujemy:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Możliwośc pracy hybrydowej,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Nowoczesne biuro blisko Dworca Głównego,
  • Premia roczna.