Junior Digital Manager | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży usługowej, rozwijającej się w kanale sprzedaży B2C i B2B poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Digital Manager

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie projektami online marketingu
  • Koordynowanie projektów digitalowych w różnych kanałach komunikacji
  • Realizowanie kampanii online oraz rozwój platformy digital
  • Wspieranie działań komunikacyjnych skierowanych do obecnych i nowych klientów
  • Odpowiedzialność za wskaźniki efektywnościowe
  • Analiza wykonanych działań marketingowych, wyciąganie wniosków z prowadzonych działań
  • Śledzenie trendów rynkowych i działań konkurencji
  • Koordynowanie współpracy z zewnętrznymi dostawcami oraz  nadzorowanie działań agencji
Wymagania:
  • Wymagane  doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze digital marketingu
  • Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce
  • Znajomość narzędzi analitycznych (m. in. Google Analytics, Google Adwords) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie dobrym
  • Umiejętność analitycznego myślenia (analiza, rekomendacje biznesowe)
  • Umiejętność kreatywnego myślenia

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia, dodatkowe benefity i niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w zgranym zespole, bardzo dobrej atmosferze pracy
  • Duża decyzyjność w podejmowaniu decyzji
  • Bezpośrednia współpraca z zarządem firmy
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych szkoleniach